נעים מאוד- דרור עינב מחברת “טיולים מעבר לקשת”

מאז ומתמיד אהבתי לטייל, כמו גם  את תחושת המרחב הפתוח. כפי הנראה בשל כך ניתן לי שמי “דרור”.

בוגר קורס מדריכי טיולים ומלווי קבוצות מטעם משרד התיירות ואוניברסיטת חיפה. עוסק בתחום הדרכת טיולים מזה שנים רבות.

לפני יותר מ- 25 שנה, כששכבתי בשיקום לאחר ניתוח גב שמתי לי למטרה- לחצות את מדינת ישראל מדן ועד אילת על קטנוע.
החלום הזה הפך לאט לאט למציאות ומשם התשוקה והאהבה למרחבים, לטבע ולטיולים הפכה למקצוע. התחלתי את חיי המקצועים כמדריך טיולים במועדון האופנועים הישראלי בו הייתי חבר בתקופה בה גרתי בישראל. עם השנים טיולי הכביש היומיים בישראל הפכו לטיולים גדולים ברחבי אירופה וארצות הברית.

המסר שלי הוא פשוט: להעביר את האהבה הגדולה לטבע, להיסטוריה, לתרבויות אחרות ולעולמות חדשים.

מגוון הטיולים שאני מציע, מיועד לכולם ובעיקר לכל מי שחשקה נפשו בשילוב הנוף העירוני האורבאני עם הטבע הפתוח. לאלו שחפצים לבקר במקומות פחות שיגרתיים ומוכרים ולאלו שמיצו את החוויה התיירותית הבסיסית ומעוניינים לגלות פינות קסומות בצידי הדרך ומקומות מיוחדים ששווה לרדת מהכביש הראשי בעבורם.
בקיצור-  לכל מי ש”עדיין לא גילה את אמריקה האמיתית”.
אני מזמין אתכם להצטרף אלינו לחוויה שתיקח אתכם אל “מעבר לקשת”.

דרור עינב וויומינג

קצת עלינו

חברת “טיולים מעבר לקשת”, מתמחה בטיולים מודרכים בארצות הברית. למטיילים איתנו, ניתנת ההזדמנות להיחשף לתרבות חדשה, להכרת נופים חדשים ולא שגרתיים, כמו גם ההזדמנות לטעום טעם של עוד חוויה אותנטית המיוחדת רק לנו. הטיולים שלנו נבחרים בקפידה ומתוכננים לניצול נכון של הזמן ובליווי מדריכים מנוסים בעלי הכשרה מתאימה דוברי עברית ו/או אנגלית והכל באווירה נעימה ומשפחתית.

בקיצור- “לראות ולחוות את אמריקה בעברית”.

למה אנחנו?

אנחנו מבינים שטיול כמו זה הינו בעל ערך גבוה עבורכם וכך גם עבורנו, לכן אנו משקיעים את מירב המשאבים בידנו ליצירת המסלול האולטימטיבי, תוך ניצול זמן מקסימלי המשלב מספר יעדים יחד עם הנאה מירבית וזמן איכות בין המשתתפים. מדריך צמוד, מוסמך, בעל תעודת הדרכת טיולים בינלאומית מטעם אוניברסיטת חיפה ומשרד התיירות עם למעלה מ- 25 שנות ניסיון בהדרכת טיולים מסביב לעולם. בתי מלון בסטנדרטים גבוהים אשר נבחרו בקפידה לאור שנים של ניסיון. יחס אישי וחם באווירה משפחתית.

מגוון טיולי אופנועים לארצות הברית

חברת הדרכת הטיולים “טיולים מעבר לקשת” החלה את דרכה בארצות הברית עם טיולי אופנועים מיוחדים בליווי והדרכת דרור עינב, מדריך טיולים מקומי, צמוד, דובר עברית שהרכיבה על אופנועים היא חלק מהותי מחייו.

רוכב האופנוע הוא בעצם ממשיכו של הקאובוי בשדות המרעה, אפשר לקרוא לו הקאובוי המודרני.
תחושת החירות והמרחבים הפתוחים, החופש הבלתי נגמר הזה, הרוח, השלווה והשקט מביאים את רוכב האופנוע לרמה אחרת של התחברות למסלול ולטבע.

אז אם אתם רוצים לחוש בפניכם את הרוח הנושבת ואת האוויר הנקי, תוך כדי רכיבה בין גבעות, הרים וקניונים פשוט בחרו ממגוון טיולי האופנועים שלנו, טיולים המיועדים לרוכבים מנוסים המעוניינים לחוות את אמריקה על שני גלגלים…

תאריכים חדשים לטיולי האופנועים שלנו!

טיול אופנועים למערב ארצות הברית

טיול אופנועים למערב ארצות הברית

מסלול טיול אופנועים במערב ארצות הברית 10 ימי טיול לפארקים הלאומיים במערב ארצות הברית יעדים מרכזיים-- לוס אנג'לס- הוליווד- שדרת הכוכבים- בוורלי הילס- רודיאו דרייב- ווניס ביצ' - סנטה מוניקה- ...
טיולי אופנועים לפארקים במערב ארצות הברית

טיול אופנועים לפארקים במערב ארה”ב

מסלול טיול האופנועים המקיף לשמורות הטבע והפארקים הלאומיים במערב ארצות הברית 12 ימי טיול לפארקים הלאומיים במערב ארצות הבריתתאריכים: 13.10.2023 עד 24.10.2023 יעדים מרכזיים-- לאס וגאס- הפארק הלאומי "ציון"- העיירה ...

נשמח לקחת חלק בחוויה שלכם בארצות הברית!

מחכים לכם!    פניה מהירה ל- "טיולים מעבר לקשת"

      שירות לקוחות בווטסאפ