השכרת רכב בארצות הברית

שתפו עם אחרים!

השכרת רכב בארצות הברית

בעוד שבאירופה התחבורה הציבורית מפותחת מאוד ומרבית הטיולים הם מה שנקרא “טיולי כוכב”, בארצות הברית לינה במרכזי הערים אינה משקפת את התמונה המלאה. האמת היא שברוב הערים בארצות הברית המבנה העירוני המרווח והמפוזר מחייב שימוש ברכב פרטי כדי להגיע בקלות ובמהירות לנקודות העניין השונות. נכון שבחלק מהמקומות כן קיימת תחבורה ציבורית זמינה, אך בערים רבות בארצות הברית היא אינה נוחה או מספקת.

בשל כך, היתרון הגדול של השכרת רכב הוא גמישות התנועה והניידות העצמאית. תוכלו לנוע בחופשיות מאתר לאתר, לבקר באטרקציות מובילות, לטייל בנוף הפתוח, להגיע לאזורים פחות נגישים – והכל בזמן, בקצב ובנוחות שלכם.

אחרי קרוב ל- 30 שנות ניסיון כמדריכי טיולים בארצות הברית וכמי שבונים מסלולים מותאמים אישית לאלו המעדיפים לטייל באופן עצמאי אבל עם מסלול שנבנה בהתאמה אישית עבורם עלי ידי איש מקצוע, אספנו לא מעט מידע בנוגע לנותני שירות כאלו ואחרים ואנחנו שמחים לשתף פעולה עם חברת אוטו שי.

אוטו שי היא חברה העובדת ישירות עם למעלה מ- 500 חברות מובילות ברחבי העולם הנמצאות ב- 8,000 נקודות השכרה וב-150 מדינות שונות ברחבי העולם, בין היתר כמובן בפריסה רחבה בארצות הברית.
הנגישות הזו מאפשרת לכם גמישות מירבית, מה שאומר שלאוטו שי היכולת להביא אליכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר. וכן, המחירים של אוטו שי כולל את כל המיסים, הכיסויים וגולשי האתר שלנו מקבלים אצלם הנחה מיוחדת על השכרת רכב בארצות הברית.


שתפו עם אחרים!